Скасовані, зупинені та непідтверджені будівельні паспорти

Місто Миколаїв перше місто в Україні яке оприлюднює видані документи за допомогою Порталу державної електронної системи у сфері будівництва на містобудівному кадастрі місцевого рівня у вигляді геопросторових даних.

Частота оновлення і взаємодії з держателем геопросторових даних встановлена протягом однієї доби з моменту створення електронного документу. У наступному отримати зазначену адміністративну послугу буде можливо в електронному вигляді через вищевказаний сервіс.

Також, за посиланням «Скасовані. зупинені та непідтверджені будівельні паспорти», Ви можете ознайомитись з інформацією про скасовані, зупинені та непідтверджені у встановленому порядку документи.

Діючі будівельні паспорти

Будівельний паспорт документ що визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Надання будівельного паспорту або прийняття рішення про відмову в їх наданні на території міста Миколаєва здійснюється Департаментом архітектури та містобудування Миколаївської міської ради протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви поданої з відповідним пакетом документів визначених Порядком видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2011 № 103. Документи для розгляду подаються через Центру надання адміністративних послуг.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» від 01.07.2020 № 559 з 01.09.2020 будівельні паспорти надаються за допомогою програмного забезпечення Порталу державної електронної системи у сфері будівництва https://e-construction.gov.ua/

За посиланням «Діючі будівельні паспорти» Ви можете ознайомитись з інформацією про видані, за допомогою вказаного сервісу «Портал державної електронної системи у сфері будівництва», документи, дія яких не вичерпалась (будівельні роботи не розпочались або ще тривають)