Детальний план території

До складу проектної частини детального плану входить: 13 графічних креслень та пояснювальна записка. У відкритому наборів даних геопрталу оприлюднено креслення «Проектний план М 1:1000», на якому зображена довгорічна перспектива, яка демонструє модель перспективного розвитку всієї території детального плану.

Також рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 09.08.2019р. №874 затверджено «Детальний план території мікрорайону "Богоявленський" в Корабельному районі м. Миколаєва».

Детальний план території

Організація вказаної території спланована з урахуванням потреб міста в території, придатної для садибної забудови, промислової та комунальної зон. При рішенні планувальної структури території були враховані особливості внутрішньогосподарського планування території, особливості рельєфу місцевості, ландшафту, наявність житлових утворень та виробничих зон, які склалися.

До складу проектної частини детального плану входить: 13 графічних креслень та пояснювальна записка. У відкритому наборів даних геопрталу оприлюднено графічна частина, а саме креслення «Проектний план. План червоних ліній».

Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 05.04.2019р. № 272 затверджено «Детальний план території індустріального парку, обмеженого вул. Доктора Самойловича, вул. Олега Ольжича (Ленінградська), та вул. Національної гвардії (Радянської Армії) в Корабельному районі м. Миколаєва».

Детальний план території

Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від затверджено від 07.03.2019р. №177 «Детальний план території обмеженої вул. Херсонське шосе, вул. Космонавтів, пров. Космонавтів, вул. 11 Лінія в Інгульскому районі м.Миколаєва».

Даним детальним планом визначається доцільність використання земельної ділянки, розташованої на розі вул. Херсонське шосе та вул. Космонавтів для будівництва, експлуатації та обслуговування торгівельного об’єкту - супермаркету продовольчих і промислових товарів. Земельна ділянка має закраплені межі землекористування, площа ділянки 1060 м2, цільове призначення – «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі». Також метою даної містобудівної документації є деталізація архітектурно-планувальних рішень, урахування раціонального розташування об'єктів нового будівництва та здійснення інженерного забезпечення в межах території, що проектується.

Територія детального плану, що оприлюдена, знаходіться в Інгульському районі м. Миколаєва, в зоні сформованої житлової забудови.

Детальний план території

Детальний план у межах населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток частини території.

Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Детальний план території може визначати: принципи планувально-просторової організації забудови; червоні лінії та лінії регулювання забудови; функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами і правилами; містобудівні умови та обмеження (у разі відсутності плану зонування території) або уточнення містобудівних умов та обмежень згідно із планом зонування території; потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце їх розташування; доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови; черговість та обсяги інженерної підготовки території; систему інженерних мереж; порядок організації транспортного і пішохідного руху; порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі; межі прибережних захисних смуг і пляжних зон водних об’єктів (у разі відсутності плану зонування території).

Так рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 22.07.2020 №603 затверджено «Детальний план території, обмеженої вул. Шосейною, вул. 7 Поперечною, пров. Транспортним в Заводському районі м. Миколаєва».