Топографічний план М 1:2000

Окрім того на Геопорталі містобудівного кадастру у вільному доступі розміщено топографічний план міста в масштабі 1:2000 з яким Ви можете ознайомитись за наступним посиланням.

Топографічні плани масштабу 1:2000 застосовуються для наступних робіт:

1. Для розробки генеральних планів міст, селищ, міського типу і сіл;
2. Для розробки проектів детального планування міських промислових районів, проектів найбільш складних транспортних розв’язок у містах на стадії розробки генерального плану для складання виконавчих планів гірничопромислових підприємств (рудників, шахт, кар’єрів, розрізів);
3. Для розробки технічних проектів і генеральних планів морських портів, судноремонтних заводів і окремих гідротехнічних споруд;
4. Для розробки технічного проекту прийнятого основного варіанту теплових електростанцій, водозабору, гідротехнічних споруд, загороджувальних дамб;
5. Для розробки проєктів і робочих креслень осушення і зрошення земель сільськогосподарського призначення;
6. Для проектування залізниць і автомобільних шляхів на стадії технічного проекту в гірських районах і для робочих креслень у рівнинних і гористих районах;
7. Для розробки генеральної схеми реконструкції залізничних вузлів;
8. Для складання робочих креслень трубопровідних насосних і компресорних станцій, лінійних пунктів ремонтних баз ,переходів через великі річки ,складних перетинів і зближень транспортних та інших магістралей в місцях індивідуального проекту земляного полотна (для лінійного будівництва)
9. Для ведення кадастрів населених пунктів, інвентаризацій земель та землеустрою і індивідуальних сільськогосподарських угідь.

На великомасштабних топографічних планах, в тому числі М 1:2000, в графічному або цифровому вигляді, достовірно з необхідною точністю та детальністю, в залежності від масштабу плану, відображаються: житлові та нежитлові будівлі та споруди, об’єкти шляхової та мережі, надземні та підземні інженерні споруди, межі та огорожі гідрографія та гідротехнічні споруди, рельєф місцевості, рослинний покрив, а також пункти геодезичної основи.

Примітка: Для зручності перегляду відображеної інформації виможете скористатись набором даних «Легенда», що розташований у правому нижньому куті Вашого екрану, під час перегляду топографічної основи в М 1:2000. За допомогою вказаного сервісу ви дізнаєтесь про умовні позначення набору даних.

Ортофотоплани

Ортофотоплан - це фотографічний план місцевості на точній геодезичній основі, отриманий шляхом аерофотозйомки або космічної зйомки з подальшим перетворенням знімків з центральної проекції в ортогональну за допомогою методу ортотрансформування.

З Ортофотопланом міста Миколаєва, розробленим на основі аерофототознімальних робіт, виконаних ДНВП «Геосистема» за замовленням ТОВ «Аналітика» у 2018 році ви можете за наступним посиланням посиланням.

Зазначене аерофотознімання було виконано на території м. Миколаєва 258,49 кв.км з розміром пікселя 0,07 м., в системі координат МСК-48, система висот Балтійська. Аерофотознімання виконано згідно «Інструкції про умови і правила виконання аерофотознімальних, топографо-геодезичних, картографічних робіт, кадастрових знімань суб'єктами підприємницької діяльності, порядок видачі ліцензій та конроль за їх дотриманням(ДКНТА-2.07.01-93) Обробка даних польових вимірювань, аерофото- і космічних знімків, оформлення інженерно-геодезичних вишукувальних матеріалів в цифрову і графічну форму виконується з допомогою програмного комплексу Delta|digitals фірми ТОВ «Аналітика»і інших.

Для аерофотознімання було використано сертифіковані аерофотознімальні літаки (авіакомпанії «V-Avia») борт № UA 84647. Аерофотознімання здійснювалось за умов, коли видимість суттєво не погіршувала тональне відтворення внаслідок атмосферної димки, пилу, диму або будь-яких інших умов, що можуть погіршити якість зображення.

Під час проведення робіт була використана цифрова скануюча аерофотокамера 3 DAS-1-80 з навігаційною системою POS AV 510 фірми «Applanix» та стабілізуючою платформою ASP-4.

Висота аеорофотознімання над середньою площиною 440 м. З метою прив’язки даних до системи координат СК-63 та забезпечення контролю якості робіт, виконувалося польове забезпечення аерофотознімання з використанням 1-го GPS приймача. Крім того для контролю координат вихідних пунктів GPS прив’язки проводились вимірі на суміжних пунктах.