Діючі містобудівні умови

Містобудівні умови та обмеження на проектування об’єкту будівництва - документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об’єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією.

Містобудівні умови та обмеження є однією із основних складових вихідних даних на проектування.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» від 01.07.2020 № 559 з 01.09.2020 Містобудівні умови та обмеження надаються за допомогою програмного забезпечення Порталу державної електронної системи у сфері будівництва https://e-construction.gov.ua/

За посиланням «Діючі містобудівні умови» Ви можете ознайомитись з інформацією про видані, за допомогою вказаного сервісу «Портал державної електронної системи у сфері будівництва», документи, дія яких не вичерпалась (будівельні роботи за наданими документами не розпочались або ще тривають)

Скасовані, зупинені та непідтверджені містобудівні умови

Місто Миколаїв перше місто в Україні яке оприлюднює видані документи за допомогою Порталу державної електронної системи у сфері будівництва на містобудівному кадастрі місцевого рівня у вигляді геопросторових даних.

Частота оновлення і взаємодії з держателем геопросторових даних встановлена протягом однієї доби з моменту створення електронного документу. У наступному отримати зазначену адміністративну послугу буде можливо в електронному вигляді через вищевказаний сервіс.

За посиланням «Скасовані, зупинені та непідтверджені містобудівні умови» Ви можете ознайомитись з інформацією про скасовані, зупинені та непідтверджені у встановленому порядку містобудівні умови (за рішенням суду, заявою замовника, тощо).

Надання містобудівних умов та обмежень або прийняття рішення про відмову в їх наданні на території міста Миколаєва здійснюється Департаментом архітектури та містобудування Миколаївської міської ради протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви поданої з відповідним пакетом документів визначених ч. 3 ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Документи для розгляду подаються через Центру надання адміністративних послуг.

Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта незалежно від зміни замовника.

Звертаємо Вашу увагу, про наявність архівних документів, виданих уповноваженим органом з питань архітектури та містобудування Миколаївської міської ради. Під час використання архівних документів (реєстрація права на виконання будівельних робіт) зазначена інформація буде верифікована за допомогою сервісу «Портал державної електронної системи у сфері будівництва» та відобразиться у системі містобудівного кадастру міста Миколаєва у вигляді геопросторових даних.