Зовнішня реклама – реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць та доріг.

Зовнішня реклама в м. Миколаєві розміщується на підставі дозволів та у порядку, встановленому рішенням виконавчого комітету «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Миколаєві» № 1015 від 2011-10-04.

За посиланням «Рекламні засоби», Ви можете ознайомитись з наявною інформацією про встановлені рекламні конструкції та видані дозволи на їх розміщення в м. Миколаєві.

Для такого дозволу, який дає право на розміщення зовнішньої реклами на певний строк та у певному місці на території м. Миколаєва необхідно:

1. Отримати дозвіл на встановлення пріоритету на встановлення рекламного засобу.
2. Подати заяву про отримання дозволу з відповідним пакетом документів для підготовки відповідного рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Для отримання пріоритету на встановлення рекламного засобу заявник подає відповідну заяву до Центра адміністративних послуг, до якої додаються:

- фотокартка місця (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів) з розташуванням комп’ютерного макета запланованої рекламної конструкції та її ескіз з конструктивним рішенням (формат А-4);
- доручення керівника юридичної особи або нотаріально посвідчене доручення фізичної особи для ведення справи по оформленню документів на розміщення зовнішньої реклами (у разі подачі документів довіреною особою).

Заява на пріорітет

У разі прийняття рішення про встановлення пріоритету Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради видає заявнику для оформлення два примірники дозволів де зазначається перелік уповноважених органів (особи), з якими необхідно їх погодити.

Заявник протягом 3 місяців оформлює обидва примірники дозволу та подає їх державному адміністратору разом із супровідним листом, в якому зазначається реєстраційний номер заяви та номер рішення про встановлення пріоритету на місце розташування рекламної конструкції.

Заява на отримання дозволу